Працівники дитячого парку у Кам‘янці-Подільському

12 лютого у Кам’янець-Подільській центральній міській  бібліотеці ім. Костя Солухи відбулася чергова ( початок з 2016 року) творча зустріч «На крилах любові» керівників гуртків Скала-Подільського дитячого парку із  студентами   Кам’янець-Подільського медичного училища та Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури і дизайну.

Директор дитячого парку Валентина Стефина ознайомила молодь з основними напрямками роботи закладу. Ірина Харатін провела майстер-клас із виготовлення вітальної листівки-серця у техніці орігамі. Аліна Червоноока  написала до листівки кілька віршованих рядків, зачитала студентам власні ліричні твори.

Приємною несподіванкою стала відзнака за популяризацію українського поетичного слова Червоноокій Аліні від працівників бібліотеки  м.Кам‘янець-Подільськ.