Семінар працівників бібліотечних закладів

14 лютого 2019 року відбулась семінар-нарада бібліотечних працівників Скала-Подільської ОТГ: «Сільська бібліотека: планування 2019 - пріоритети діяльності та розвитку».

Бібліотекар с.Нивра Галина Батрин розповіла про напрямки розвитку бібліотечних закладів в умовах децентралізації, звернула увагу колег на удосконалення існуючих та запровадження інноваційних послуг у діяльності закладів.

Ольга Ненчин (с. Гуштин) назвала основні пріоритети у плануванні роботи сільських бібліотек на 2019 рік.

Прозвучали вітання з Міжнародним днем дарування книг від Надії Чаплигіної (с.Вербівка), Марії Галай (с. Гуштинка).

Бібліотекарі опрацювали вимоги Постанови Кабінету Міністрів від 06.02.2019 №72 “Про затвердження Державних соціальних нормативів забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні.”

Володимир Заверцований