Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Заходи по вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні

 

     У закладах освіти та культури Скала-Подільської громади проведені спільні заходи щодо вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

     У бібліотеках та будинках культури ОТГ організовані патріотичні години: "На варті ангели Майдану" ( с.Вербівка, бібліотекар Надія Чаплигіна), “ А Сотню вже зустріли небеса”( с. Гуштин, бібліотекар Ольга Ненчин), проведена тематична бесіда "Земний подвиг небесних героїв", продемонстровані документальний фільм - хроніку ( с. Нивра, бібліотекар Галина Батрин) та відеокадри тих трагічних подій «Пам’ять слова у вінок збирає” (БК с.Іванків), організовані книжкові виставки пам'яті Героїв Небесної Сотні.

     У закладах загальної середньої освіти проведені лінійки на теми: «Небесна сотня в вирій полетіла…», "100 крилатих героїв у небо полетіло", у Скала-Подільському НВК відбулося урочисте відкриття Зали історичної пам'яті учасників Революції Гідності, воїнів АТО та ООС.

     На заходи були запрошені учасники Євромайдану та АТО. Вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання та запалюванням свічок.« повернутися до списку новин