Тернопільська область, Чортківський район

Пожежна безпека

Дата: 04.03.2019 16:59
Кількість переглядів: 279

03 березня 2019 року в 17:32 черговий розрахунок Скала-Подільської МПК отримав повідомлення від чергового диспетчера ДПРЧ-8 м.Борщів про загоряння сухої трави  по вул..Купчинського (об’їзна дорога). Повідомлення про загоряння надійшло на №101. Прибувши за викликом по вказаній адресі виявлено загоряння сухої трави на значній площі, що могло призвести до загоряння сміттєзвалища та поширення вогню на домогосподарства що знаходяться поряд.

Завдяки професійним та злагодженим діям працівників Скала – Подільської МПК та чергового караулу ДПРЧ-8 пожежу було ліквідовано о 21:00.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Не здійснюйте підпалів сухої трави, адже це не тільки несе шкоду навколишньому середовищу а ще й може призвести до виникнення масових пожеж, в наслідок яких можуть постраждати житлові та господарські будівлі мешканців селища.

І.Б.Капаціла