Підсумок проведення конкурсу Шевченківських читань

Дата: 06.03.2019 15:34

На виконання розпорядження селищного голови від 20 лютого № 56, з метою  привернення уваги до творчості Кобзаря, опанування громадянами духовною культурою українського народу, підвищення рівня національно-патріотичного виховання, 01 березня 2019 року на базі Скала-Подільського Будинку культури проведено огляд-конкурс читців, присвячений пам’яті      Т. Г. Шевченка, «Уклін тобі, Великий наш Пророче». У конкурсі взяли участь 55 виконавців із закладів освіти та культури, а також юні читачі місцевих бібліотек. Рішенням  журі визначено:

- переможцями  огляду-конкурсу читців-декламаторів у кожній із вікових категорій у номінації «Краще виконання твору Т. Г. Шевченка»:

- переможцями  огляду-конкурсу читців-декламаторів у кожній із вікових категорій у номінації «Краща літературна композиція»:

Фото без опису- переможцями огляду-конкурсу читців-декламаторів у номінації  «Кращий керівник»: І місце – Наталія Кульчицька – директор Скала-Подільського Будинку культури; Людмила Перепічка – вчитель української мови та літератури Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів; Галина Даник – вчитель української мови та літератури Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»; Людмила Гречух – художній керівник Іванківського будинку культури; Оксана Гарасимів – вчитель української мови та літературиІванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Оксана Басараба- завсільським клубом с.Гуштинка.

Дякуємо керівникам закладів освіти та культури за підготовку та участь виконавців в огляді-конкурсі.