Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Небезпечна знахідка

 

 

 10.03.2019 р. отримано повідомлення від жителя селища про знайдений вибухонебезпечний предмет біля дитячого садочка «Барвінок» на одній із присадибних ділянок. На місце знахідки прибули посадові особи апарату селищної ради та директор дошкільного навчального закладу, а також представник Борщівського РВ УДСНС в Тернопільській обл. 

  Небезпечною знахідкою виявився снаряд до гармати часів Великої Вітчизняної Війни. Про подію повідомлено чергового ДПРЧ – 8 та чергового Борщівського районного відділення Чортківського відділу НП в Тернопільській обл.

 На даний час очікується прибуття аварійного загону розмінування Тернопільського обласного управління ДСНС України для знешкодження виявленої знахідки.

 

НАГАДУЄМО:

 При виявленні предметів, схожих на вибуховий пристрій негайно повідомляйте Борщівський РВ ДСНС в Тернопільській обл. (тлф.101), відділ національної поліції (тлф.102) та посадових осіб ОМС ((03541)5-11-31).

 Не здійснюйте спроби самостійно знешкоджувати небезпечні знахідки, адже це може призвести до важких травм та летальних випадків.

 

 

І.Б.Капаціла« повернутися до списку новин