Районний конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка

5 березня в приміщенні Борщівської центральної бібліотеки проходив заключний районний конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка Слово Тарасове струнами б’ється”, де серед 43-х учасників перемогу здобули представники Скала-Подільської громади у номінації “Мистецька надія”:

- у молодшій віковій категорії:

• ІІІ місце - Козій Степан , Будинок культури с. Іванків;

• ІІІ місце - Подворний Богдан , Скала – Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів.

- у старшій віковій категорії:

• ІІІ місце - Байлук Ярослав , Скала – Подільський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ».

- за оригінальність виконання:

• ІІІ місце - учасники гуртка художнього читання Перлина Надзбруччя” , Скала-Подільський міський Будинок культури.

- мистецька надія:

• Чаплюк Христина , Будинок культури с. Іванків

Керівника музею хліба Гуштинської ЗОШ І-ІІ ступенів Веригу Ганну Іваннівну нагородженно грамотою Фонду імені Володимира Дутчака за активну участь у національному відродженні краю, просвітянській справі, пропаганді українського слова.