З квітня Уряд запроваджує новий механізм отримання «доступних ліків» за електронним рецептом

Уже з квітня Уряд запроваджує новий, більш зручний механізм отримання «доступних ліків» — за електронним рецептом. Е-рецепт дозволить пацієнтам отримувати потрібні їм ліки в будь-якій аптеці, що увійшла в програму, незалежно від того, в якому місті чи селищі був виписаний рецепт. Препарат, виписаний лікарем, наприклад, в Скалі-Подільській , можна буде без проблем отримати за е-рецептом в аптеках Києва чи Одеси.

Щоб отримати «доступні ліки» за е-рецептом, необхідно:

– звернутись до свого сімейного лікаря чи терапевта, який випише е-рецепт на необхідний препарат. На мобільний телефон надійде повідомлення з кодом рецепту. За відсутності телефону лікар роздрукує код;

– завітати до аптеки, що бере участь у програмі і має на дверях наліпку «Доступні ліки», назвати аптекарю код рецепту та отримати препарат безкоштовно або з незначною доплатою. На жаль не всі аптеки нашої громади виявили бажання працювати в програмі «Доступні ліки». Дякуємо за співпрацю аптеці № 11 м. Борщів  та  аптеці ПП Кудляк .

Програма «Доступні ліки» запроваджена Урядом у квітні 2017 року. На даний час за цією програмою можна отримати 258 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, 64 з них є безкоштовними.

Нагадуємо, що продовжується кампанія «Лікар для кожної сім’ї та просимо обрати сімейного лікаря в КНП «Скала-Подільське ТМО» не зволікаючи вже зараз.

Вараниця М.В.