Семінар з національно-патріотичного виховання у Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 08.03.2019 12:54

05 березня 2019 року у Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум директорів освітніх закладів та їх заступників з національно-патріотичного спрямування на тему: "Виховання особистості в умовах нових стандартів освіти через призму багатовимірного простору Шевченкової творчості (поета, художника, письменника, фольклориста, пророка української нації)".

Проведено цикл заходів, присвячених вшануванню 205 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка, а саме:

1. Ранкове коло вітань гнізд "Соколят" "Козацька слава волею дзвенить" (класоводи 1- 4 класів Голуб С.І, Чупак Н.Г, Борис О.А, Гундерак О.М, вчитель музики Глюта І.О);

2.Історико-географічний екскурс "Шевченковими фольклорно-етнографічними шляхами Тернопільщини" (вчитель історії Гарасимів Г.М., директор закладу та вчитель географії Шупенюк О.В., бібліотекар школи Боднарчук Н.Я.);

3. Відкриття світлиці етнографії та лемківської культури.(заступник директора школи Полиняк Т.В., керівник народознавчого гуртка Боднарчук Н.Я);

4. Тематична виставка та обмін досвідом у світлиці матеріалів-напрацювань з національно-патріотичного спрямування (адміністрація, класоводи, класні керівники);

5. Виховний захід "Пророчі Шевченкові думки - переживуть усі віки" (педагог-організатор Осадчук М.В., вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури Маковська У.С., працівники Будинку культури Боднарчук О.О., Гоцак Н.М., Кирилюк Й.М.)

6. Покладання квітів до пам'ятника Т. Г. Шевченку. Спільна молитва учасників заходу.

До спільного проведення були задіяні не лише здобувачі освіти Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів, працівники освітнього закладу, Будинку культури с. Лосяч, староста села — Кійовська Галина Юріївна, церковний колектив УПЦ , духовний наставник о. Іван Мазурик, приватний підприємець Гундзик Олег Володимирович, за сприяння якого, було проведено оновлення погруддя Т. Г. Шевченка біля Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Директор Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів

Шупенюк О.В.