Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Семінар з національно-патріотичного виховання в Іванківському ДНЗ «Сонечко»  “Хай в серці кожної дитини  живе любов до України”.

     13 березня 2019 року в Іванківському дошкільному навчальному закладі «Сонечко» відбувся семінар працівників дошкільної освіти з національно - патріотичного виховання на тему: “Хай в серці кожної дитини  живе любов до України”.

     З метою збагачення знань дітей про Україну як державу, національні символи, звичаї та обереги українського народу, вихователями дошкільного навчального закладу проведено:

- відповідно до програми «Українське дошкілля» - відкрите заняття у молодшій групі з використанням інноваційних технологій, спрямованих на сенсорний розвиток дітей -«Виховання дітей за програмою М.М. Монтессорі» (вихователь Яковишин О.Б.);

 

- враховуючи вимоги Базового компоненту дошкільної освіти щодо національно -патріотичного виховання, використано освітні лінії «Особистість дитини», «Дитина в соціумі. Люди.», «Педагоги – діти – родини» – захід за участю вихованців старшої групи (вихователь Головата Н.В.);

 

- для формування соціально – морального розвитку дошкільнят у заході педагогами використано українські вірші, пісні, таночки, які виконували спільно діти старшої групи та вихователі ДНЗ - Кадуцький В.М., Жмуд Д.В., Федорчук І.В., Валій М.О.

 

Директор Іванківського ДНЗ «Сонечко»

Басараба Н.В.« повернутися до списку новин