Засідання методичного об’єднання вчителів математики та інформатики

Дата: 15.03.2019 15:18

13 березня на базі Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики та інформатики закладів загальної середньої освіти Скала-Подільської ОТГ, де педагогами опрацьовані питання щодо особливостей проведення ДПА-2019 з математики в 9-х та 11-х класах. Оскільки за останні кілька років підготовка екзаменаційних завдань та оформлення учнівських робіт були покладені на розгляд кожного учителя, то членами методоб’єднання на основі власного досвіду були обговорені окремі організаційні моменти щодо підготовки та проведення державної підсумкової атестації.

На засіданні також розглянуті електронні версії підручників з математики для 6 та 11 класів. Для зручності забезпечення шкіл громади було вирішено обрати пріоритетними підручники двох авторів.

Відбувся творчий звіт з досвіду роботи вчителів у міжатестаційний період у формі презентацій, зокрема педагогів, які атестуються у 2018/2019 навчальному році:

- Курек Тетяни Геннадіївни – вчителя Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- Губило Ольги Ігорівни – вчителя Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Голова методичного об’єднання
вчителів математики та інформатики