Благоустрій територій – обов’язок кожного громадянина

Прийшла весна і розпочалося наймаштабніше прибирання територій в нашій громаді. Більшість наших громадян долучається до масових заходів за місцем проживання. Саме від людей та їх самоорганізації залежить обсяг та якість проведених робіт.  Адже всі ми хочемо жити в місці, де красиві будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Проте, щоб навести лад у нашій громаді, одного ентузіазму буде замало, адже чимало проблем  із благоустрою можна осилити лише спільними зусиллями влади і громадян. Тому нам необхідно вже на початку весни провести прибирання своїх прибудинкових територій, а селищна рада в рамках проведення місячника по благоустрою проведе масові толоки, до яких залучатимуться всі організації, підприємства, установи ОТГ і до Пасхальних свят зможемо реалізувати планові завдання щодо благоустрою територій  нашої громади.

Одне з основних завдань, визначених законодавством України для органів місцевого самоврядування - це забезпечення належного функціонування та використання в населених пунктах інфраструктури та об’єктів життєзабезпечення населення, до яких відносяться також об’єкти благоустрою.

Тому, враховуючи вищевказані аспекти, з метою забезпечення виконання вимог ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою територій, КУпАП, розпорядженням селищного голови створена відповідна комісія, яка в правовому полі реагуватиме на порушення у сфері благоустрою. Дана мобільна група розпочинає з 20 березня проведення рейдів  як в Скала-Подільській, так і у інших населених пунктах.

Тож закликаємо всіх громадян очистити вулиці від будівельних матеріалів, навести належний порядок на своїх прилеглих територіях, що дасть змогу уникнути адміністративних санкцій.

М.І. Вільховий