Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Благоустрій територій – обов’язок кожного громадянина

 

   Прийшла весна і розпочалося наймаштабніше прибирання територій в нашій громаді. Більшість наших громадян долучається до масових заходів за місцем проживання. Саме від людей та їх самоорганізації залежить обсяг та якість проведених робіт.  Адже всі ми хочемо жити в місці, де красиві будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Проте, щоб навести лад у нашій громаді, одного ентузіазму буде замало, адже чимало проблем  із благоустрою можна осилити лише спільними зусиллями влади і громадян. Тому нам необхідно вже на початку весни провести прибирання своїх прибудинкових територій, а селищна рада в рамках проведення місячника по благоустрою проведе масові толоки, до яких залучатимуться всі організації, підприємства, установи ОТГ і до Пасхальних свят зможемо реалізувати планові завдання щодо благоустрою територій  нашої громади.

  Одне з основних завдань, визначених законодавством України для органів місцевого самоврядування - це забезпечення належного функціонування та використання в населених пунктах інфраструктури та об’єктів життєзабезпечення населення, до яких відносяться також об’єкти благоустрою.

  Тому, враховуючи вищевказані аспекти, з метою забезпечення виконання вимог ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою територій, КУпАП, розпорядженням селищного голови створена відповідна комісія, яка в правовому полі реагуватиме на порушення у сфері благоустрою. Дана мобільна група розпочинає з 20 березня проведення рейдів  як в Скала-Подільській, так і у інших населених пунктах.

    Тож закликаємо всіх громадян очистити вулиці від будівельних матеріалів, навести належний порядок на своїх прилеглих територіях, що дасть змогу уникнути адміністративних санкцій.

 

                                                                            

М.І. Вільховий« повернутися до списку новин