Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Робоча зустріч керівництва громади з активістами села Гуштинка

 

 

26 березня 2019 року селищний голова Мирончук В.П. провів робочу зустріч з активістами села Гуштинка, які виявили бажання долучитись до громадської роботи та утворити Раду старійшин свого населеного пункту. В ході даного заходу староста села Паламар В.Б. представив керівництву громади ініціаторів об’єднання.

Серед основних проблем, які першочергово хвилюють мешканців села, учасники зустрічі виокремили такі, як ремонт дороги, встановлення вуличного освітлення, ремонт місцевого клубу. Також було обговорено питання представництва села Гуштинка на сесіях селищної ради.

Селищний голова запропонував присутнім долучитись до участь у конкурсі проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад», оголошеного ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» і таким чином залучати додаткові кошти для вирішення культурних, екологічних, освітніх та інших питань свого села та громади в цілому.  

Наприкінці було підведено підсумки зустрічі. Учасники зауважили, що бесіда пройшла конструктивно. Також розроблено план подальшої співпраці активістів новоствореної Ради старійшин з керівництвом селищної ради.

 

 

 

Чубак Т.К.« повернутися до списку новин