Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Громада – за чисте довкілля

   

 

 

  З метою забезпечення утримання в належному стані територій населених пунктів Скала – Подільської ОТГ, їх санітарного очищення  та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення,  розпорядженням  селищного голови  створено робочу групу,  зокрема для проведення рейдів по виявленню порушень правил  благоустрою, насамперед прибудинкових територій приватного сектору, а також підприємств і організацій місцевої громади.

    Першим етапом такі рейди були проведені по вулицях смт.Скала-Подільська -  Грушевського, Івасюка, Старицького, Підлісної, Б. Хмельницького, Лесі Українки, Кармелюка, Бережанська та  підприємствах і організаціях, що розташовані на територіях даних вулиць.

  Встановлено, що найгострішими проблемами є складування будівельних матеріалів на частинах вулиць, прилеглих до прибудинкових територій, захаращення придорожніх смуг біля будинків та інше.

  В процесі перевірки виявлено 17 порушень правил благоустрою жителями приватного сектору, 14 громадян попереджені і зобов’язались в місячний термін усунути виявлені недоліки, на 3 жителів складено адміністративні протоколи за статтею 152 КУпАП «Порушення  державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», матеріали направлені на розгляд адміністративної комісії для притягнення до відповідальності.

    В процесі проведення першого етапу комісія визначила «двори зразкового порядку»:

 

  • вул. Лесі Українки, 9 – голова двору Міщенко Вячеслав Миколайович

 

  • вул. Лесі Українки, 4 – голова двору Гуска Роман Іванович

 

  • вул.  Старицького, 20 – голова двору Совяк Світлана Володимирівна

 

 

«Двором безпорядку» визнано двір

по вул. Грушевського, 18 – голова двору Гузела Ярослава Михайлівна

 

 

 М.І.Вільховий« повернутися до списку новин