Переможці XIII Спортивних ігор з міні-футболу

Учнівська збірна Скала-Подільської ОТГ активно та впевнено виступила у змаганнях з міні-футболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів, що проходять у рамках ХХІІІ обласного етапу Спортивних ігор школярів

У м. Борщів 06 квітня 2019 року на стадіоні цукрового заводу зіграні матчі за вихід у фінальну частину змагань. Команда Скала-Подільської ОТГ обіграла футболістів  з         м. Борщів (10:1), м. Заліщики (4:2) та вийшла у фінал.

Вітаємо переможців: Ружицького Анатолія, Журбу Петра, Кияна Богдана, Гарасимова Руслана, Сафроняка Ігора, Лиськова Дмитра, Греськова Михайла, Люкманова Олександра, Лукаша Артема та керівника команди - вчителя фізкультури Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів Бандуру В.І.

Голова методичного об’єднання

вчителів фізичної культури