Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Участь директора Іванківського ДНЗ «Сонечко» у Парламентських слуханнях у м.Києві

 

  10 квітня 2019 року директор Іванківського ДНЗ «Сонечко» Надія Басараба у складі делегації освітян Тернопільської області взяла участь у Парламентських слуханнях на тему: «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки».

    Захід відбувся у приміщенні Верховної Ради України, до участі запрошені народні депутати, представники Кабінету Міністрів, центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій і обласних рад, Національної академії наук України, національних галузевих академій науки, закладів освіти та наукових установ, освітянських і студентських організацій.

   Під час  доповіді Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголосила, що розвиток людського капіталу – це надзвичайно важлива тема і «одна з першочергових цілей, про які йдеться у Середньостроковому плані пріоритетних дій Уряду до 2020 року».

    Згідно з підготовленим Комітетом з питань науки і освіти проектом резолюції за підсумками Парламентських слухань вироблено конкретні рекомендації щодо подальшої діяльності освітніх закладів.

   Детальну інформацію по слуханню можна переглянути на офіційному сайті Верховної Ради України: https://iportal.rada.gov.ua.

 

 

 « повернутися до списку новин