Вітаємо!

Дата: 26.04.2019 12:02

Шановні мешканці громади!

Прийміть найщиріші вітання зі світлим та величним християнським святом Воскресіння Христового!

У ці весняні дні, коли усе навкруги вирує яскравими барвами писанок, духмяними пасками та радісними великодніми дзвонами,  у серцях людей воскресає віра та любов.

Тож нехай світле Христове Воскресіння наповнить наші душі радісними почуттями та новими сподіваннями,оселі - благополуччям і затишком, сім’ї  - коханням, щастям, злагодою.

Нехай духовне поріднення згуртує й додасть мудрості,сили і наснаги, щоб ми відчули себе єдиною великою родиною і доклали спільних зусиль задля розбудови нашої громади.

Щиро бажаю, щоб це свято принесло добро, здоров’я, гарний настрій, позитивні емоції.

Нехай здійсняться всі ваші мрії і найзаповітніші бажання!

Христос воскрес!

Воістину воскрес!