Семінар – практикум: «Збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят засобами фізичного виховання »

24 квітня 2019 року в  Скала-Подільському дошкільному навчальному закладі ясла-садок №1 «Барвінок»  відбувся семінар- практикум для директорів, вихователів та практичних психологів ДНЗ на тему : «Збереження та зміцнення  здоров’я дошкільнят засобами фізичного виховання».

У ході роботи  вихователі  ДНЗ ясла-садка №1 «Барвінок»  Фурманова Ю., Весела Т., Хаба Л., Вендіна Л. показали практичне  використання інноваційних  підходів  у реалізації завдань з фізичного виховання, зокрема проведено:

-презентацію «Системний   підхід до організації фізкультурно-оздоровчої роботи з  дошкільниками»;

-перегляд  гімнастики пробудження  та загартування з елементами оздоровчих технологій «Хатха-йога»  з елементами пілатесу  в старшій групі (відеозапис);

- огляд  режимних  моментів: гігієнічні процедури перед прийомом їжі,  полуденок в ясельній групі (відеозапис);

- руханку в середній групі (відеозапис);

- заняття з розвитку пізнавальних процесів  « Рятівники  міста Кольорових Метеликів »;

-  виставку  обладнання для доріжки здоров’я дошкільнят.

Частину підготовлених матеріалів заплановано використати під час обласного семінару методичних працівників з дошкільної освіти на базі ТОКІППО.

Директор Скала-Подільського

ДНЗ ясла-садка №1