Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Знайомство з виставкою Інституту Юдаїки продовжують освітяни

     Селищний голова Мирончук В.П., керівники освітніх закладів взяли участь в естафеті знайомства з виставками Інституту Юдаїки за сприяння Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Нідерландів, що розташовані на базі Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів.

     В ході огляду експонатів відбулись жваві обговорення, дискусії. Освітянам запам’яталися цитати із проекту “Анна Франк. Урок історії”, де в щоденнику маленької дівчинки записано:

     “Важко жити у ці часи: ідеали, мрії і заповіти, надії піднімаються всередині кожного, лише для того, аби бути придушеними похмурою дійсністю...”

     Вчитель історії та правознавства Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів Ундерко О.Л. зауважила, що наше селище, яке спочатку не входило в маршрут даного проекту, все ж змогло побачити дані матеріали, а наші учні спробували себе в такому цікавому форматі як екскурсоводи.

      “Отож, уособлюймо історію, завдяки цьому можна донести до наших громадян правду про найконтраверсійніші чи найболючіші теми! Можливо, це і є шлях до народження критичного мислення, а отже до створення громадянського суспільства”.« повернутися до списку новин