Конкурс "День рослин -2019" у навчальних закладах Скала-Подільської ОТГ

Дата: 08.05.2019 09:10

З метою зацікавлення учнівської молоді до поглибленого вивчення флористичного багатства країни, збереження біологічного різноманіття, формування в учнів дбайливого ставлення до природи та естетичної поведінки школяра по відношенню до навколишнього світу, розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління у загальноосвітніх навчальних закладах Скала-Подільської ОТГ проведено тематичний конкурс «День рослин – 2019».

1) Категорія «Малюнок», номінація «Ботанічна ілюстрація»

- Хащова Луїза , 7 клас (Ниврянський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів — ДНЗ «Сонечко», вчитель

Лаба М.Д.);

- Гуцал Ольга, Ільніцька Юлія, 11 клас (Скала-Подільський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», вчитель Німець М.В.)

2) Категорія «Малюнок», номінація «Рослинний орнамент»

- Шпак Вікторія, 7 клас (Лосяцька ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Полиняк Т.В.);

- Величко Юліана, 6 клас (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Микитчак О.О.)

3) Категорія «Малюнок», номінація «Квітка з легенди»

- Осадчук Катерина, Сандуляк Марія, Прокоп`юк Анастасія, Чорпіта Анастасія, 7 клас; Шашкіна Христина, Греськів Михайло, 8 клас (Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Олійник С.В.)

4) Категорія «Лірика. Поезія весни»

- Сивак Вікторія, 7 клас (Лосяцька ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Полиняк Т.В.);

- Фанок Софія, 7 клас (Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Олійник С.В.)

- Бойчук Маргарита, 6 клас; Зубова Єлизавета, 9 клас (Турильченський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ», вчитель Цибрій Л.М.)

Матеріали надіслано в друкованому та електронному вигляді (в залежності від вибраної категорії), згідно умов участі та вимог щодо оформлення конкурсних робіт у Тернопільський обласний центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді.

З нетерпінням чекаємо результатів.

Голова методичного об'єднання

Полиняк Т.В.