Участь у фестивалі-конкурсі «GrandFest» у м.Камянець-Подільський

Учасники  дитячого зразкового танцювального колективу «Едельвейс»  Скала-Подільського Будинку культури та керівник колективу   Кульчицька Н.М.   побували  4 травня у мальовничому місті Камянець-Подільському на Всеукраїнському фестиваліконкурсі  хореографічного мистецтва «GrandFest», де серед 73  колективів учасників було представлено 133  хореографічні композиції у чотирьох вікових категоріях із міст Києва, Одеси, Запоріжжя, Вінниці, Черкас, Львова,  Нетішина. Найбільш представницькими були дитячі танцювальні колективи з Київської та Львівської областей.  У складній і напруженій боротьбі учасники дитячого зразкового танцювального колективу «ЕДЕЛЬВЕЙС»  вибороли два почесних   місця у  своїй віковій категорії, молодша група «Сонечко» отримала кубок та Диплом ІІ ступеня, а старша група «ЕДЕЛЬВЕЙСУ» нагородженні кубком фестивалю та Дипломом ІІІ ступеня.

Висловлюємо щиру подяку батькам учасників колективів за розуміння і матеріальну підтримку своїх дітей. Вітаємо з перемогою! Бажаємо нових досягнень і творчого натхнення!

Директор Скала-Подільського будинку культури

Кульчицька  Н.М.