Нарада керівників освітніх закладів

7 травня на базі Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулась нарада директорів ЗЗСО, ЗДО, ДМШ, у ході якої розглянуті питання :

• дотримання Закону України «Про охорону праці» в освітніх закладах, організація роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу; виконання вимог наказу МОН України від 26.12.2017 року №1669.

Директор Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пакуляк І.Я.

• організованого закінчення навчального року, проведення державної підсумкової атестації - 2019, ЗНО -2019, про звільнення випускників від ДПА.

Начальник відділу освіти Паламарчук Л.Л.

• взаємодія дитячої музичної школи і закладів загальної середньої освіти в естетичному вихованні здобувачів освіти, формуванню в них інтересу і любові до музики.

Директор ДМШ Кустіцький В.Й.

• додаткові заходи з імунізації проти кору в освітніх закладах, виконання доручення голови ОДА від 17 квітня 2019 р. №46.

Спеціаліст відділу освіти

В. Заверцований