День пам'яті і примирення

За участю селищного голови Мирончука В.П. та громадськості проведено панахиду біля могили воїнів, котрі загинули за визволення Скали-Подільської.

8 травня в Україні і по всій Європі відзначається День пам'яті і примирення в честь всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Пам'ятну дату ввели у 2015 році. Символом цього дня став червоний мак - міжнародний знак пам'яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів.
   Поминальну молитву за загиблими, молебень за мир в Україні провели отець Василь Германюк — УПКЦ, отець Віталій Парасенчук — УПЦ, отець Віктор Голуб — РКЦ.

Присутні хвилиною мовчання і молитвою вшанували жертв Другої світової війни, поклали квіти до могили воїнів.

Захід провели учасники гуртка художнього читання “Перлина Надзбруччя” Скала-Подільського Будинку культури (керівник Кульчицька Н.М.) - Гриба А., Прокоп’юк С., Байлук Я.

Музичне оформлення — художній керівник БК Кульчицький С.К.