Запрошуємо до участі в Всеукраїнському молодіжному форумі "Саміт проактивних "Б.У.М."

02 – 04 липня 2019 року в м. Києві відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум "Саміт проактивних "Б.У.М." – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй", організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України спільно з Київською міською державною адміністрацією та ГО «Українська Академія Лідерства».

До участі запрошується молодь 16-18 років, які прагнуть саморозвитку та набуття нового досвіду.

Програмою заходу передбачено три блоки: "Бажай", "Удосконалюй", "Мотивуй", під час яких буде проведено лекції, панельні дискусії та воркшопи від провідних експертів України у сфері освіти, бізнесу, маркетингу,  громадської діяльності тощо.

Для підтримки ефективної й надійної взаємодії учасників з організаторами та між собою було створено онлайн-платформу, де комунікація буде відбуватися до, під час і після заходу.

Для участі в заході необхідно до 01 червня 2019 року заповнити реєстраційну форму за посиланням:

Контактна особа: Стефанків Юлія, тел.: +380957219172,

e-mail: yuliastefankiv@gmail.com