Позашкільна освіта в умовах децентралізації

Дата: 16.05.2019 11:57

15 травня 2019 р. у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді м. Києва відбулися Відкриті Всеукраїнські збори  «Позашкільна освіта в умовах децентралізації».

Делегацію від Тернопільщини, зокрема Скала-Подільську ОТГ представляла директор позашкільного закладу освіти «Скала-Подільський дитячий парк» Стефина Валентина Григорівна.

У ході роботи  обговорювались питання стратегії розвитку  позашкільної освіти, дієвість нових форматів позашкілля в умовах децентралізації.

У Всеукраїнських зборах взяли  участь представники Верховної Ради України,  Кабінету Міністрів України,  Міністерства освіти і науки України,  Асоціації об’єднаних територіальних громад, ГО «Спілка освітян України», керівники органів управління у сфері освіти об’єднаних територіальних громад, директори, представники обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів), регіональних закладів позашкільної освіти.

Спеціаліст  відділу освіти

В.І. Заверцований