Перемога учня Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Івана Сорвілло у конкурсі «День зустрічі птахів - 2019»

Дата: 16.05.2019 14:53

З 15 лютого по 30 квітня 2019 року Київським еколого-культурним центром  та  Всеукраїнською екологічною організацією «Жива планета»    проводився Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «День зустрічі птахів – 2019», мета якого - привернути увагу школярів до охорони птахів, розвинути навички майстрування, обладнання місць гніздування шляхом розвішування штучних гніздівель для птахів.

У творчій номінації активними учасниками стали учні 7 класу Іванківської ЗОШ І – ІІІ ступенів, які опублікували статті у часописі «Галицький вісник» (№15  від 05 квітня 2019 р.):  Роман Бугера «Пернаті приносять на крилах весну», Іван Сорвілло «Зустріч птахів у нашому селі».

Активну участь учні загальноосвітніх шкіл громади взяли у практичній номінації. Учасники конкурсу особисто виготовили і розвісили пташині будиночки (гніздівлі):

-         Іван Сорвілло, Роман Бугера, учні 7 класу Іванківської ЗОШ І – ІІІ ступенів (вчитель біології Микитчак О.О., вчитель трудового навчання Ковдриш Г.І.);

-         Вадим Дозорців, учень 5 класу Лосяцької ЗОШ І – ІІ ступенів (вчитель природознавства Боднарчук Н.Я., вчитель трудового навчання  Дозорців О.О.);

-         Тетяна Осадчук, учениця 7 класу Ниврянського НВК « ЗНЗ І – ІІ ступенів - ДНЗ «Сонечко» (вчитель біології Лаба М.Д.);

-         колективна робота учнів 6 класу Скала – Подільського НВК  «ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» ( вчитель біології Німець М.В.).

Київським еколого-культурним центром підведено підсумки за двома номінаціями, відібрано  п`ять кращих робіт і визначено переможців.

Відрадно, що абсолютну перемогу у конкурсі «День зустрічі птахів – 2019» здобув учень 7 класу Іванківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Іван Сорвілло (директор Пакуляк І.Я., вчитель біології Микитчак О.О.), виборовши І місце серед учасників із  Житомирської, Черкаської, Вінницької та Донецької областей. Подарунок (мобільний телефон) та вітальний лист від організаторів конкурсу буде надіслано поштою на домашню адресу переможця.

Щиро вітаємо переможців - Івана та Ольгу Орестівну з цією перемогою.  Як говорив П.І. Чайковський «Натхнення не любить відвідувати ледарів. Натхнення відвідує тільки творчих вчителів та учнів».

Спеціаліст відділу освіти                  В.І.Заверцований