Святкування Дня матері

Дата: 23.05.2019 12:26

До Дня матері у Скала-Подільському Будинку культури відбувся святковий концерт. Він став справжнім творчим подарунком для гостей, адже зі сцени лунали найтепліші слова та вітання найдорожчим для кожної людини — мамам та бабусям.

Виставка робіт народної майстрині Ірини Харатін “Світ мотанки”, спеціально підібраний репертуар та, найголовніше, усім знайомі маленькі таланти селища зробили свято дуже атмосферним та по-домашньому теплим.

На сцену із вітальними композиціями виходили солісти: Ярина Дрозд; Нікола Варабец; Ангеліна Германюк; Аліна Клапоущак; Олег Мошак; Ліана Лукаш; Ірина Литвинчук; жіночий дует Оксана Мирончук та Алла Собіщанська; тріо “На долоні” (Сергій Кульчицький, Надія Гоцак, Олена Боднарчук); учасники театрального гуртка “Перлина Надзбруччя” (Вікторія Лукаш, Аріна Литвинцук, Андрій Гриба, Софія Прокоп’юк); танцювальний колектив “Сонечко” Скала-Подільського БК; зразковий танцювальний колектив “Едельвейс”; дитячий ансамбль “Веселі нотки” с.Лосяч.

Теплі вітання звучали від представника Скала-Подільської селищної ради Наталі Василівни Лагазюк, отців Василя Германюка, настоятеля УГКЦ, та отця Віталія Парасинчука, настоятеля УПЦ. Кульмінацією свята був виступ церковного хору УПЦ.

Свято підготували та провели працівники Скала-Подільського будинку культури Наталя та Сергій Кульчицькі.

Керівник Скала-Подільського будинку культури

Наталя Кульчицька