Виступ на IV Міжнародному фестивалі-конкурсі "Фантастичні мрії"

Дата: 23.05.2019 16:05

Учасники зразкового танцювального колективу “Едельвейс” Скала-Подільського Будинку культури взяли участь у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного, вокального, театрального мистецтва м.Вінниця, де зібралися діти з різних областей України.

Учасники колективу в номінації “Сучасна хореографія” виконали танець “Ангели миру”, а в номінації “Народна хореографія” - фольклорну композицію “На гуляночці”, чим вкотре підтвердили високий рівень своєї майстерності. Колектив у напруженій конкурентній боротьбі здобув Дипломи І та ІІ ступеня. Учасники отримали кубки, медалі та Сертифікат на 500 євро для поїздки в дитячий творчий табір у Болгарії м.Кіттен.

Ми пишаємося успіхом юних талантів, адже наші діти своєю наполегливою працею здобули заслужену славу і сміливо несуть у широкий світ чарівну мову народного та сучасного танцю.

Керівник Скала-Подільського

будинку культури