30 травня 2019 року відбудеться засідання позачергової сорок четвертої сесії Скала-Подільської селищної ради

Дата: 28.05.2019 15:17

30 травня 2019 року о 14.00 год. відбудеться засідання позачергової сорок четвертої сесії Скала-Подільської селищної ради в приміщенні будинку культури.

На розгляд сесії вноситься наступний порядок денний:

1. Про затвердження  проекту  регуляторного  акту  рішення  сесії  Скала-Подільської  селищної  ради  «Про  встановлення  ставок  місцевих  податків  і  зборів  на  2020 рік».
  2. Про  передачу  коштів  у вигляді  іншої  субвенції  Борщівському районному бюджету   для  Борщівській  ЦРКЛ  на придбання інсуліну.
  3. Про  передачу  іншої  субвенції  управлінню  соціального  захисту  у  вигляді  міжбюджетного  трансферту.
  4. Про  фінансування  територіального  центру  соціального  обслуговування  (надання  соціальних  послуг)  Борщівського  району на ІІІ квартал  2019 року.
  5. Про  виділення  коштів  у вигляді  міжбюджетного  трансферту  районному  центру  соціальних  служб  для  сім’ї,  дітей  та  молоді  Борщівської  РДА.
  6. Про  субвенцію у вигляді  міжбюджетного  трансферту  ДЮСШ  Скала-Подільської  ОТГ.
  7. Про затвердження  договору  між  Скала-Подільською  селищною  радою  та  Мельниця-Подільською  селищною  радою  про передачу  міжбюджетного  трансферту.
  8. Про внесення змін  до  селищного  бюджету, затвердженого  рішенням  сесії  селищної  ради  від 24.12.2018 року № 1560/40-2018.Дод.5,дод.6-1.
  9. Про  звіт  начальника земельно-господарського  відділу  Скала-Подільської селищної ради Гаврилів  Світлани  Володимирівни  щодо  використання  земель  комунальної  власності.
  10. Про затвердження  технічної  документації  щодо  встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі  (на місцевості)  кадастровий номер 6120855700:02:002:0159  загальною площею 1,4572 га в смт Скала-Подільська по вул. Кам’янець-Подільська,10  для обслуговування очисних споруд  очистки  каналізаційних стічних вод дочірньому підприємству «Дінтер Україна Скала» товариство з обмеженою відповідальність «Дінтер Україна».
  11. Різне.