25 років хоровому колективу Гуштинського будинку культури

4 травня 2019 р. учасники колективу хорового гуртка Будинку культури села Гуштин відсвяткували 25 років від початку створення.

Хоровий гурток, художній керівник Ковей О.С., організований у травні 1994 року, налічує 26 учасників, наймолодшому з яких 18 років, а найстаршому - 87.

Гуштинський колектив - активний учасник різноманітних заходів, оглядів, конкурсів, де неодноразово займав призові місця та нагороджувався грамотами. З 1999 року хоровий колектив почав співати церковні богослужіння у місцевій парафії На даний момент колектив працює, проводяться репетиції, бере участь святкуванні Дня села, Дня Незалежності і т. п. Хоровий гурток налічує 26 учасників, наймолодшому з яких 18 р., а найстаршому — 87 років.

Директор Гуштинського будинку культури

Олег Ковей