Звітний концерт Скала-Подільської ДМШ

Дата: 26.05.2019 10:35

Скала-Подільська  дитяча  музична  школа  має  свій  календар  подій, свої традиції, які міцно увійшли у щорічну практику діяльності  та стали яскравими  сторінками  шкільного  життя.

Широкою популярністю шанувальників дитячої творчості  користується такий традиційний  захід  як  загальношкільний  звітний  концерт  учнів  та  викладачів,  який проведено 26  травня  2019 року  у концертній залі  Скала-Подільського  Будинку  культури.

Сольні  виступи, дуети, ансамблі  вражали  своїм  колоритом, широтою жанрів та образів, чарували різнобарвністю музичної палітри. У концертній програмі  були  представлені  твори  класичних  та  сучасних  авторів, різножанрові  хореографічні  номери.

Дякуємо  небайдужим  поціновувачам  дитячої  творчості  за    підтримку,  адже  важливу  роль  у  сучасних  державотворчих  процесах  належить  мистецькій  освіті  як  специфічній  освітній  галузі.  Саме  через  неї  реалізуються  актуальні  завдання  збереження  духовної  спадщини  народу, формується  естетична  культура  особистості.

Директор  Скала-Подільської  дитячої  музичної  школи

Кустіцький  В.Й.