Останній дзвоник 2019

Дата: 31.05.2019 14:52

У закладах загальної середньої освіти Скала-Подільської громади пролунав Останній дзвоник, який сповістив про те, що навчальний рік добіг кінця.

Педагогічні, учнівські колективи, батьківська громадськість по-особливому підготували урочисті заходи в кожному із закладів.

Селищний голова, батько учня 11 класу, Віктор Мирончук відвідав опорний заклад Скала-Подільський НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”, де подякував за працю колективу і побажав педагогам і учням гарного відпочинку, а випускникам — здійснення мрій та задумів, також вручив іменні премії переможцям олімпіад різних рівнів, конкурсів, змагань.

З метою утвердження дієвої системи стимулювання обдарованої учнівської молоді рішенням Скала-Подільської селищної ради виділено грошові премії переможцям конкурсів обласного та всеукраїнського рівнів - 14 100 грн.

Освітянські колективи та здобувачі освіти належно завершили 2018/2019 навчальний рік. Уже завтра розпочнуться довгоочікувані канікули. Тож бажаємо усім гарно відпочити, яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.