Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

День захисту дітей у Скала-Подільській

 1 червня у селищі проведено свято День захисту дітей, основна мета якого привернути увагу громади до захисту прав дітей в освіті, вихованні, соціальному забезпеченню, фізичному і духовному розвитку; нагадати, що всі діти однаково цінні, не зважаючи на колір шкіри, національність, суспільне походження, майновий стан та інші фактори. Потрібно пам'ятати, що День захисту дітей — це не просто веселе свято для дітей, а й нагадування дорослим про необхідність захищати їх права, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою.
 На базі  Скала-Подільського закладу оздоровлення та відпочинку «Збруч» (директор Лихо М.С.)  керівниками гуртків дитячого парку спільно з освітянами і працівниками культури організовано розважальні заходи до Свята дитинства :

- Скала-Подільська дитяча бібліотека - Німець Г.М.;

- Скала-Подільська дитяча музична школа -  солісти Лукаш Ліана, Литвиненко Ірина, Варабец Нікола, керівник Івасєчко І.М.; танцювальний колектив «Еверест», керівник Прихідько М.В., директор Кустіцький В.Й.

 Поблагословив захід о. Василь Германюк, настоятель Скала-Подільської УГКЦ. Християнські аніматори греко-католицької парафії влаштували для дітей веселі банси.

 Гуртківці й гості змагалися у художній майстерності, ерудиції та рухливих іграх.

 Кульмінацією святкового дійства було вручення подарунків присутнім дітям, пакунків із солодощами дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

У рамка заходів Дня захисту дітей проведено спортивні змагання на стадіоні селища (керівник команди Слотвінський Б.)

 Щиро дякуємо директору Скала - Подільського дитячого парку Стефиній В.Г., керівникам гуртків Червоноокій А., Харатін І., Стефин В., Недокіс Л., Германюк М. за проведений захід.

                                                                                                     Спеціаліст відділу освіти

Заверцований В.І.« повернутися до списку новин