Для громадського обговорення

Дата: 24.06.2019 10:36

Створення ринку-громадського простору

у Скала-Подільській ОТГ

30 травня в Скала-Подільському будинку культури відбуласть робоча зустріч щодо створення ринку-грмадського простору.

Цілі зустрічі:

• Обговорити отримані пропозиції щодо зонування ринку-громадського простору, план-схему та ескізи окремих рішень, узгодити побажання до кінцевих версій;
  • Окреслити план подальших дій для  створення та розвитку громадського простору.

План:

Частина 1. Представлення схеми зонування ринку- громадського простору та ескізів окремих обєктів.

Частина 2. Обговорення подальших кроків для створення ринку-громадського простору.

Частина 1. Представлення зонування, планів ринку-громадського простору та ескізів окремих об’єктів

1.1. Ринкова площа в Скалі-Подільській. Обговорення деталей реконструкції з робочою групою.

1.2. Ринкова площа в Скалі-Подільській

1.3.Ринкова площа на мапі селища

1.4. Згідно побажань робочої групи з реконструкції ринкової площі-громадського простору, територію було розподілено між декількома функціональними зонами:

vТоргівельна зона – зона для торгівлі у ринкові дні як зі стаціонарних споруд, так і з пересувних яток. Надає комфортні умови дрібним торгівцям. У святкові дні у цій зоні можна розміщувати розбірну сцену.
vПаркувальна зона – зона для паркування переважно автівок з товаром (крамниці на колесах).
vЗона відпочинку. Містить фокусну точку (фонтан або скульптуру), квітники у контейнерах (діжки) та лавочки без спинок. Лавочки можна використовувати як для відпочинку, так і для торгівлі у випадку нестачі торгівельних місць.
v«Санітарна зона. Має містити комфортний туалет для обох статей, по 2 кабінки для кожної секції мінімум та контейнери для роздільного збору сміття.
vДитяча зона. Призначена для батьків, що приїхали на ринок/свято з дітьми. Містить креативні конструкції для активного відпочинку дітей (та батьків).

1.5. Функціональне зонування території майбутнього ринку-громадського простору. Фрагмент.

Ескізний генеральний план території

Ескізний генеральний план території. Фрагмент

1.6. Перелік фізичних об’ємів та конструкцій, що пропонуються:

найменування

од. вим.

к-сть

Мощення ФЕМ

м2

1048

Торгівельний ряд

Буд.

6