Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Нагорода за внесок у підвищення рівня прозорості та відкритості бюджету

 

 

Одним із напрямків співпраці нашої громади з програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), є участь у проекті «Доброчесні громади», який реалізується громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!».

 

Тому 16 липня в Скала-Подільській селищній раді  відбулася чергова зустріч з експертом  проекту "Запобігання корупції в об'єднаних територіальних громадах” Тарасом Халавкою.

В рамках даної зустрічі було обговорено формат «Бюджету для громадян» -  друкованого видання з візуалізованими даними, у якому в доступній формі буде викладена інформацію про те, як і куди йдуть гроші громади.

 

Також експерт повідомив, що за результатами моніторингу, який проводився за використанням Методології оцінки прозорості місцевих бюджетів, розробленої групою експертів Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!», Скала-Подільську громаду  відзначено Подякою  та пам’ятним знаком за внесок у підвищення рівня прозорості та відкритості бюджетного процесу.

 

 

 

 

 

 

З оцінкою прозорості бюджету  Скала-Подільської ОТГ можна познайомитись ТУТ!

 

 

 

 

 

Чубак Т.« повернутися до списку новин