Вітаємо!

Дата: 23.08.2019 13:03

Вітаємо мешканців громади  із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Це свято сповнює наші серця гордістю за здійснення мрій наших предків жити у незалежній соборній країні, відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого  натхнення і плідної праці на благо нашої громади та усієї України!

Нехай ваше життя завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля!

Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині!

Колектив селищної ради