Мандрівний Гуртобус у Скалі-Подільській

Дата: 23.08.2019 16:28

27 серпня 2019 року за ініціативи громадської організації «Фортеця добродійності» у Скалу-Подільську завітає ГУРТОБУС — пересувний багатофункціональний простір для творчості, створений шляхом перетворення рейсового автобуса в креативний хаб.

З червня до жовтня Гуртобус подорожує від одного населеного пункту до іншого, та стає платформою для співпраці між митцями та місцевими громадами, локацією для проведення партнерських культурно-мистецьких заходів, серед яких:

майстер-класи;

лекції та обговорення;

виставки та презентації;

покази кінофільмів;

музичні виступи та інше.

І саме у вівторок 27 серпня з 15.00 до 21.00 год. усі мешканці громади матимуть унікальну можливість провести одноденний, насичений цікавими та корисними подіями Гуртодень, завітавши на територію Скала-Подільської фортеці.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

14:00 - приїзд на місце

15:00-19:00 - воркшопи: шовкографія від лідерів Відкритої Майстерні Шовкографії креативної спільноти IZONE та складання Міської Книги

15:30-16:00 - презентація та обговорення фільму Старобільські портрети куратора Клеменса Пула

16:00 - 19:00 - Гурткухня: антропологічне варіння місцевого борщу

16:20 - 17:00 - обговорення Мистецтво: в галереї та поза нею, прекрасне та потворне (цільова аудиторія - діти та підлітки)

17:00 - 17:30 - pop-up виставка в мобільній галереї Білий Куб

17:30 - 19:00 - майстер-клас"Як зняти документальний фільм: теорія та практика" від режисерів Андрія Литвиненка та Тетяни Дороніциної

19:00 - 21:00 - кінопоказ: короткометражні фільми від партнера American Independence Film Festival та документальний фільм Заповідник Асканія (2018 р.) з презентацією від режисера Андрія Литвиненка

Чубак Т.