Скала-Подільська відсвяткувала День громади

Дата: 29.08.2019 15:54

Вже стало традицією проводити 28 серпня в Скалі-Подільській День громади. Цьогорічне свято також пройшло надзвичайно гарно і цікаво.

Офіційні заходи розпочалися о 18.00 год.  урочистими привітаннями. Селищний голова Мирончук В.П. побажав усім скалечанам та гостям селища миру, здоров’я, Божих благословінь, достатку, а також нагородив грамотами учасників велопробігу.  Зі святкової сцени слова вітання пролунали і від старост сіл. Вони щиро бажали мешканцям усіх благ.

Потім розпочалась концертно-розважальна програма із виступів творчих колективів громади. У концерті виступали :

• учасники театру слова СкалаПодільського БК «Перлина надзбруччя» Лукаш Вікторія, Луценко Софія, Литвинчук Аріна (керівник Кульчицька Н.);
  • вокальний ансамбль патріотичної пісні «Відлуння» с. Іванків (керівник Ярчук Ірина)
  • театр танцю «Барви» с.Іванків (керівник Желяско Олена);
  • танцювальний колектив «Сонечко» СкалаПодільського БК (керівник Кульчицька Н.);
  • викладацький ансамбль СкалаПодільської музичної школи (керівник Івасєчко Ірина);
  • вокальний ансамбль «Домісольки» СкалаПодільської музичної школи (керівник Івасєчко Ірина);
  • чоловічий хор с.Іванків (керівник Володимир Гричух);
  • хор ПЦУ смт.СкалаПодільська (керівник Колодій Василь);
  • солісти   Андрій Трембовецький; Ярина Дрозд; Денис Чорнюк; Стефанія Волощук; дует Олег Ковей, Тетяна Білик (с.Гуштин); Софія та Валерія Кустіцькі.

Ведуча концерту – Людмила Гричух. Музичне та світлове оформлення – Сергій Кульчицький. Організатор концертної програми – Наталія Кульчицька.

У продовження свята усіх розважав під запальну «живу» музику гурт «Компроміс».

Цілий день для дітей і дорослих працювали атракціони.

День громади пройшов у чудовій та захопливій атмосфері.

Селищна рада хоче подякувати всім, хто взяв активну участь у підготовці свята, прийшов відзначити День громади та долучився до заходів.

Чубак Т.