Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Щодо самовільного розміщення будівельних матеріалів

 

  9 вересня Адміністративна комісія селищної ради здійснила виїзд по вулиці Грушевського (військове містечко) за фактом самовільного розміщення будівельних матеріалів на землях запасу селищної ради.

  Уповноважена особа виконавчим комітетом з питань фіксування адміністративних порушень у сфері благоустрою території Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади склала протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП (порушення Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах ОТГ Скала-Подільської селищної ради) та термін для усунення  правопорушення – 5 днів.

 Нагадуємо, що за порушення Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах ОТГ Скала-Подільської селищної ради настає адміністративна відповідальність за ст. 152 КУпАП та тягне за собою штраф:

  • на громадян від 340 до 1360 грн.
  • на суб’єкти підприємницької діяльності від 850 до 1700 грн.

  Для запобігання схожих правопорушень в подальшому та моніторингу ситуації в громаді, селищним головою поставлено завдання провести перевірку усіх суб’єктів господарювання щодо законних підстав здійснення їхньої підприємницької діяльності. « повернутися до списку новин