Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Про події 16 серпня 2019 року

 

16.08.2019 року поступило повідомлення в Скала-Подільську селищну раду про чергове отруєння риби в річці Збруч.             

На місце події оперативно виїхав селищний голова Мирончук В.П., спеціаліст з питань НС, ЦЗ та МР Дідик О.І.,  представники громадськості Юрій Павлик та Юрій Дудник.                    

В  процесі перевірки дійсно у річці Збруч неподалік села Бережанка було виявлено велику кількість риби, яка пливла на поверхні, що дало змогу підозрювати її можливе отруєння.

Зразу ж було відібрано проби води на даній дільниці, та передано до Борщівського управління Держпродслужби в Тернопільській області для встановлення джерела отруєння. Також про вказаний факт було повідомлено  відповідні  органи.       

Паралельно таку ж перевірку здійснено поблизу Бережанської ГЕС, де відібрано взірці води нижче по течії, і направлено в незалежну лабораторію ПП «Незалежний центр лабораторних досліджень «Еталон» для встановлення можливого отруєння водойми ДП «Дінтер Україна Скала». Вказані заходи здійснювались комісією в складі  депутата селищної ради Дубчака О.П., спеціаліста з НС,ЦЗ та МР Дідик О.І, завідувача лабораторією ДП «Дінтер Україна Скала» Корчак Б., дільничного  інспектора поліції Скочеляса І.Я., інженера ДП «Дінтер Україна Скала» Пасіки Я.О., представника громадськості  Михальчишина А.А.

Копії документів за результатами експертизи додаємо.

 

 

 

 

 

 

 

Дідик О.І.



« повернутися до списку новин