Навчання з питань пожежної безпеки

Працівником Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області Андруньком  Володимиром Євгеновичем проведено виїзне заняття з керівниками освітніх закладів, заступниками директорів з господарської частини, операторами котелень та відповідальними за пожежний стан в навчальних закладах.

Слухачів ознайомили з:

•  основними нормативно-правовими актами з питань пожежної безпеки;
  • вимогами забезпечення протипожежного режиму;
  • заходами щодо попередження пожежної небезпеки і усунення недоліків, що можуть її спричинити;
  • порядком проведення евакуації людей у випадку пожежі;
  • технічними засобами протипожежного захисту;
  • знаками пожежної безпеки;
  • відповідальністю за порушення вимог пожежної безпеки.

Учасники заходу  зацікавлено  слухали професійну тематичну лекцію,  вправлялися у вмінні практичного застосування первинних засобів пожежогасіння, вивчали аспекти проведення евакуаційних заходів. Також було обговорено ряд інших важливих питань профілактичного напрямку, серед яких чимало проблемних: дитячі пустощі з вогнем, забезпеченість закладів освіти первинними засобами пожежогасіння, дотримання вимог експлуатації електрообладнання та електромереж.

Спеціаліст по НС, ЦЗ і МР

Скала-Подільської  селищної ради