Відбудеться засідання виконкому

Сьогодні 01 жовтня 2019 року о 14.00 год. в приміщенні Скала-Подільського будинку культури відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради з наступним порядком денним:

1. Про відзначення  в громаді Дня захисника України.
  2. Про створення постійно діючої комісії про обстеження аварійних, сухостійних дерев, які підлягають видаленню.
  3. Про утворення комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
  4. Про затвердження Проекту Порядку виявлення та набуття у комунальну власність Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, визнаного судом відумерлою спадщиною.
  5. Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян об’єднаної територіальної громади.
  6. Про звільнення від плати за навчання дітей в Скала-Подільській ДМШ.
  7. Про надання дозволу на приватизацію квартири № 21 по вулиці Грушевського № 85 в смт Скала-Подільська.
  8. Про надання дозволу на приватизацію квартири № 62 по вулиці Залізнодорожна № 11 в смт Скала-Подільська.
  9. Про надання дозволу на приватизацію квартири по вулиці Центральна № 12 в селі Нивра Борщівського району.
  10. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Скала-Подільської ОТГ, які призвані на військову службу до Збройних Сил України за контрактом.
  11. Про надання матеріальної допомоги на лікування жителям громади.
  12. Про надання дозволу на реєстрацію в селі Турильче Борщівського району гр.Бориса Андрія Сергійовича.
  13. Про виділення дров сім’ям померлих учасників бойових дій.
  14. Про заяву гр.Трачук Ірини Олегівни.
  15. Різне.

Вільховий М.І.