Скала-Подільська селищна рада - територіальна громада

Тернопільська область, Чортківський район

17 жовтня 2019 року відбудеться засідання сорок дев'ятої сесії Скала-Подільської селищної ради

Дата: 30.09.2019 17:24
Кількість переглядів: 634

Фото без опису

 

 17 жовтня 2019 року о 11.00 год. відбудеться засідання сорок дев'ятої сесії Скала-Подільської селищної ради в приміщенні будинку культури.

На розгляд сесії вноситься наступний порядок денний:

 1. Про  фінансування територіального центру  соціального  обслуговування (надання соціальних  послуг)  Борщівського  району на  ІV  квартал  2019 року.
 2. Про  передачу коштів управлінню  соціального захисту у вигляді  міжбюджетного трансферту.
 3. Про внесення  змін  до  Програми  забезпечення призову громадян на військову службу та мобілізаційної  підготовки на території  Скала-Подільської об’єднаної територіальної  громади  на 2019 рік, затвердженої рішенням  сорокової  сесії селищної ради сьомогоскликання від 24.12.2018 року  № 1558/40-2018.
 4. Про внесення змін у рішення сесії  селищної  від 24.12.2019 року № 1560/40-2018 «Про селищний  бюджет  на  2019 рік».
 5. Про затвердження положення про порядок здійснення державної регуляторної політики Скала-Подільською селищною радою та її виконавчим комітетом.
 6. Про затвердження  програми  з підвищення ефективності управління активами Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади на 2020 - 2022 роки.
 7. Про положення про порядок відчуження майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади Скала-Подільської селищної ради
 8. Про затвердження Проекту Порядку виявлення та  набуття у комунальну власність Скала-Подільської  об’єднаної територіальної громади  нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки,  визнаного судом відумерлою спадщиною.
 9. Про затвердження  проекту Правил розміщення зовнішньої реклами на території Скала-Подільської селищної ради  та про затвердження Порядку визначення розміру плати за право тимчасового використання  місць для розташування засобів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності Скала-Подільської  селищної  ради.
 10. Про затвердження Положення про оренду комунального майна Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади.
 11. Про внесення змін  у рішення  селищної  ради  від 26.11.2018 року № 1424/38-2018 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу  земельної  ділянки  комунальної власності  на  території  Іванківської  сільської  ради, яка приєдналася до Скала-Подільської ОТГ».
 12. Про надання дозволу на розробку  технічної документації   із землеустрою щодо інвентаризації земельної  ділянки загальною площею     0,1000 га  в с. Бережанка по вул. Центральна ,24.
 13. Про надання дозволу на розробку  технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки загальною площею     0,4300 га в натурі на (місцевості) релігійній організації  «Парафія Святого Антонія»   в постійне користування для обслуговування римсько-католицької церкви    в с. Лосяч по вул.Шевченка ,5.
 14. Про надання дозволу на розробку  технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки загальною площею     0,2500 га в натурі на (місцевості) релігійній організації  «Парафія Святого Антонія»   в оренду терміном на 49 років для обслуговування житлового будинку в с. Лосяч по вул.Шевченка ,7.
 15. Про надання дозволу на розробку  технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки загальною площею     0,21 га в натурі на (місцевості) релігійній організації  «Парафія Успіння Пресвятої Діви Марії»   в постійне користування для обслуговування римсько-католицької церкви    в смт Скала-Подільська по вул.Грушевського ,7.
 16. Про надання дозволу на розробку  технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки загальною площею     0,0410 га в натурі на (місцевості) релігійній організації  «Парафія Успіння Пресвятої Діви Марії»   в оренду терміном на 49 років для обслуговування нежитлового будинку в смт Скала-Подільська по вул.Грушевського ,34.
 17. Про надання дозволу гр. Бириловій Ользі Борисівні на розробку  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 0,2000 га в с. Залуччя.
 18. Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на  місцевості) у власність земельної ділянки (паю)  взамін сертифіката на право на земельну частку (пай).
 19. Про затвердження технічної документації  із землеустрою   щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості)  загальною  площею  0,2500 га  в селі Турильче, вул. Верхня  Задільниця, 33  громадянам  Західняк  Надії  Несторівні  та  Григоришин Марії Василівні  та передачу  даної земельної ділянки у  спільну сумісну власність.
 20. Про затвердження технічної документації  із землеустрою   щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості)  загальною  площею  0,2500 га  в селі  Іванків, вул. Горболівка, 4  громадянам  Януш  Ірині  Романівні  та  Басарабі  Ользі  Степанівні  та передачу  даної земельної ділянки у спільну  сумісну власність.
 21. Про затвердження технічної документації  із землеустрою   щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості)  загальною  площею  0,5145 га  в селі  Іванків  гр. Януш  Ірині  Романівні   та передачу  даної земельної ділянки у власність.
 22. Про затвердження технічної документації  із землеустрою   щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  загальною  площею  0,9167 га  в селі  Турильче  гр. Західняк  Надії  Несторівні  та передачу  даних земельних ділянок у власність.
 23. Про затвердження технічної документації  із землеустрою   щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  загальною  площею  0,7676 га  в селі  Іванків  гр. Янчик  Ірині  Омелянівні  та передачу  даних земельних ділянок у власність.
 24. Про затвердження технічної документації  із землеустрою   щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  загальною  площею  0,2627 га  в  смт Скала-Подільська, вул. Бережанська, 11  гр. Шептинській  Світлані  Романівні та передачу  даних земельних ділянок у власність.
 25. Про   внесення змін у рішення від   22   вересня   2016  року  № 441/4-2016дев’ятої сесії Скала-Подільської селищної ради «Про встановлення   граничного  розміру земельних ділянок учасникам АТО   по  Скала-Подільській  об’єднаній територіальній  громаді».
 26. Про надання дозволу гр. Бириловій Ользі Борисівні на розробку  технічної інвентаризації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 0,2000 га в с. Залуччя.
 27. Про надання дозволу гр. Цибульській  Ганні  Герасимівні  на розробку  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 1,3000 га в с. Залуччя.
 28. Про надання дозволу гр. Наконечному Михайлу  Михайловичу на розробку  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 0,7100 га в с.Нивра.
 29. Про надання дозволу гр. Павлюку  Володимиру  Васильовичу на розробку  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 1,1500 га в с.Турильче.
 30. Про надання дозволу гр. Лутчин  Вірі  Василівні на розробку  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 0,2500 га в с.Турильче.
 31. Про надання дозволу гр. Пакуляку  Миколі  Романовичу  на розробку  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 0,2500 га в с. Іванків
 32. Про надання дозволу гр. Пакуляк Володимирі Теодорівні на розробку  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 0,9900 га в с. Іванків.
 33. Про  надання  дозволу  гр.  Помазибіда  Галині  Іванівні на розробку  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 1,0000 га в с. Іванків.
 34. Про  надання  дозволу  гр.  Байдюку  Володимиру  Дмитровичу на розробку  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 1,0200 га в с. Іванків.
 35. Про  надання  дозволу  гр.  Скавронській  Тетяні  Богданівні на розробку  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 0,0700 га в с. Іванків.
 36. Про  надання  дозволу  гр.  Буртняк  Олені  Семенівні на розробку  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 0,7900 га в с. Іванків.
 37. Про надання дозволу Фіняку Павлу Васильовичу на розробку  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1200 га  для ведення особистого селянського господарства в смт Скала-Подільська.
 38.  Про  надання  дозволу громадянці Дашевській Марії Володимирівні  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність    загальною площею 0,2500 га  в с. Турильче.
 39. Про  надання  дозволу громадянці  Цобко Ларисі Петрівні  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 0,2000 га  в с. Вербівка.
 40. Про  надання  дозволу громадянці  Головатій  Ірині  Богданівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 1,0000 га  в с. Вербівка.
 41. Про  надання  дозволу громадянці  Губило  Ользі  Ігорівні  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 1,0000 га  в с. Іванків.
 42.  Про  надання  дозволу громадянці  Філь  Орисі  Миколаївні на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 1,0000 га  в с. Іванків.
 43. Про  надання  дозволу гр. Кінь  Ганні  Степанівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 1,2000 га  в с. Лосяч.
 44. Про  надання  дозволу гр.  Самуляку Йосипу Стефановичу  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 0,2500 га  в с. Лосяч.  
 45. Про  надання  дозволу гр.  Романюк  Софії  Петрівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 1,3800 га  в с. Нивра.  
 46. Про  надання  дозволу гр.  Тимчуку  Віктору  Анатолійовичу на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 0,5700 га  в с. Нивра.  
 47. Про  надання  дозволу гр.  Гуцуляк  Вікторії  Вазгінівні  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 1,3800 га  в с. Нивра.  
 48. Про надання  дозволу  на розробку  проекту із  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  в с. Іванків  у  власність для ведення особистого селянського господарства  учаснику   бойових дій  Басарабі  Володимиру Ігоровичу.
 49.  Про надання  дозволу  на розробку  проекту із  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  у  власність для ведення садівництва  в с. Трійця  учаснику   бойових дій  Басарабі  Володимиру Ігоровичу.
 50. Про надання дозволу Гуменюк Іванні  Іванівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,8700 га  для ведення особистого селянського господарства в селі Турильче .
 51. Про надання дозволу Гуменюк Мар’яні Йосипівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,83 га  для ведення особистого селянського господарства в селі Турильче .
 52. Про надання дозволу Гуменюк Галині  Іванівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,92 га  для ведення особистого селянського господарства в селі Турильче .
 53. Про надання дозволу  Дудка Ользі Іванівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,87га  для ведення особистого селянського господарства в селі Турильче .
 54. Про надання дозволу гр. Гаврилюк  Галині  Романівні  на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  0,9500 га  в с. Нивра.
 55. Про надання дозволу гр.  Сороковській  Ганні  Петрівні  на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  1,8600 га  в с. Залуччя.
 56. Про надання дозволу гр.  Талаур   Руслані  Романівні  на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  1,0000 га  в с. Нивра.
 57. Про надання дозволу гр. Ганущаку  Роману  Степановичу на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  0,3500 га  в с. Нивра.
 58. Про надання дозволу гр. Гринишину  Івану  Васильовичу  на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  1,2400 га  в с. Нивра.
 59. Про надання дозволу гр.  Пожогіну  Михайлу  Ярославовичу на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  0,7500 га  в с. Нивра.
 60. Про надання дозволу гр. Осадчуку  Василю  Дмитровичу  на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  0,9700 га  в с. Нивра.
 61. Про надання дозволу гр. Саранчук  Марії  Василівні  на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  1,1500 га  в с. Нивра.
 62. Про надання дозволу гр. Войтків  Олені  Федорівні на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  0,7600 га  в с. Нивра.
 63. Про надання дозволу гр. Чубею  Василю  Івановичу  на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  0,9700 га  в с. Нивра.
 64. Про надання дозволу гр. Шмигельській  Марії  Павлівні на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  0,8800 га  в с. Нивра.
 65.  Про надання дозволу гр. Бабин  Любові  Миколаївні  на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  0,7400 га  в с. Нивра.
 66. Про надання дозволу гр. Процьків  Лесі  Петрівні на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  0,7800 га  в с. Нивра.
 67. Про надання дозволу гр. Куфлею  Якову  Степановичу  на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у  власність  загальною  площею  0,8000 га  в с. Нивра.
 68. Про  надання  дозволу громадянину  Батрину Дмитру Дмитровичу   на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність     загальною площею 1,13га   в с. Нивра.
 69. Про надання дозволу гр. Західняку  Володимиру  Васильовичу на  розробку  проекту  із  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки  у  власність  загальною  площею  0,1260 га  для ведення  особистого селянського господарства  в селі Турильче.
 70. Про  надання  дозволу громадянам Сафроняку Богдану Васильовичу,  Сафроняк Йоанні Володимирівні  та  Сафроняку Ігорю Богдановичу  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  у спільну сумісну власність  загальною площею  0,2100 га в  селі Турильче, вул. Писарська, 39.
 71. Про  надання  дозволу громадянам Кінь Ганні Степанівні,  Кінь  Василю Андрійовичу  та Кінь Андрію Васильовичу  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  у спільну сумісну власність  загальною площею  0,2500 га в  селі Лосяч.
 72. Про  надання  дозволу громадянам Пянтковській Тетяні  Миколаївні  та  Ткач Ганні Михайлівні  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  у спільну сумісну власність  загальною площею  0,0700 га в  смт. Скала-Подільська.
 73. Про надання дозволу громадянам Наконечній  Марії  Миколаївні,  Наконечному  Михайлу  Михайловичу та Паньків  Ользі  Михайлівні  на  розробку  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  у  спільну  сумісну власність  загальною площею 0,2500 га  в селі  Нивра
 74. Про вилучення земельну ділянку площею 0,4000 га у гр. Бугери Олени Костянтинівни  та  надання дозволу гр. Бугері  Роману  Орестовичу на розробку  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 1,2000 га в с. Іванків.
 75. Про вилучення земельну ділянку площею 0,6600 га у гр. Павлюк  Дарії  Максимівни  та  надання дозволу гр. Думанюк  Людмилі  Василівні на розробку  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 0,9100 га в с. Турильче.
 76. Про вилучення земельних ділянок площею 0,8600 га у гр.Західняка Володимира Васильовича  та надання  дозволу громадянці  Західняк Оресті Михайлівні  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність     загальною площею 0,8600 га  в с. Турильче.
 77. Про   вилучення   земельних   ділянок   площею   0,3000 га  у  гр. Коновальчук  Іванни Миколаївни,   у гр. Семанишин Стефанії  Миколаївни   0,3000 га та  надання  дозволу гр. Данильців Дарії Михайлівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у  власність загальною  площею 0,8800 га в селі Турильче.
 78. Про  вилучення  земельної  ділянки  площею 0,3000 га у гр. Гундерака   Василя Андрійовича та  надання  дозволу гр.  Гундерак  Ользі  Михайлівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж  ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у  власність загальною  площею 1,9800 га в селі Лосяч.
 79. Про вилучення земельної ділянки  площею 0,0900  га у гр.  Татарової  Антоніни Пилипівни  та надання  дозволу громадянці Заверцованій Олені  Іванівні  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 0,0900  га  в смт Скала-Подільська.
 80. Про вилучення земельної ділянки  площею 0,6400  га у гр.  Зьомко Ярослави  Михайлівни та надання  дозволу громадянці Дячук  Ірині  Романівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 0,6400  га  в  селі Іванків.
 81. Про вилучення земельної ділянки  площею 0,0900  га у гр.  Москалюк  Наталії  Петрівни та надання  дозволу громадянці Кулик  Марії  Іванівні  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 0,0900  га  в смт Скала-Подільська.
 82. Про вилучення земельної ділянки  площею 0,6000  га у гр.  Самуляка  Йосипа  Стефановича та надання  дозволу громадянці Малюті  Галині  Йосифівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 0,9000  га  в селі Лосяч.
 83. Про вилучення земельної ділянки  площею 0,8500  га у гр.  Деревенчука Михайла  Дмитровича та надання  дозволу громадянці  Деревенчук  Наталії  Романівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 0,8500  га  в  селі  Лосяч.
 84. Про вилучення земельної ділянки  площею 0,1500  га у гр.  Ратушняк  Марії  Іванівни та надання  дозволу громадянці Ратушняк Лілії  Богданівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у   власність  загальною площею 0,8500  га  в с

  « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь