День працівників освіти

Шановні освітяни!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти - святом, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Учителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
     Схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите наших дітей пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.
     Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.
      Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги
!

Мирончук В.П.