Герої серед нас

У Вівторок біля 14:00 години жителька села Турильче Бабій Дарія Петрівна проходивши неподалік помешкання Благої Тетяни почула крик дітей і не вагаючись, ризикуючи своїм життям і здоров’ям кинулась в оселю через вікно з якого йшов дим і чулись крики дітей. По черзі Дарія витягнула із полум’я дітей, яких в подальшому направили до лікарні.

На місце події виїхали  рятувальні служби Скала-Подільської МПК та Борщівського ДСНС і погасили пожежу.

Все почалось з того, що Блага Тетяна Єгорівна, мати 5-ти дітей, залишила малолітніх дітей на старшого сина, який закрив  менших в будинку і пішов на вулицю по своїх справах.

На сьогоднішній день джерело виникнення пожежі встановлюють правоохоронні органи.