Всеукраїнський дитячий фестиваль “ Україна - сад”

З 16 по 18 жовтня в місті Києві проходив фінальний етап Всеукраїнського дитячого фестивалю “Україна — сад” на базі Національного еколого- натуралістичного центру, де вихованці Скала-Подільського дитячого парку представляли Тернопільську область.

Юні екологи гуртка “Природа - джерело творчості” Скала-Подільського дитячого парку Пуцентела Катерина, Стефина Яна презентували науково - дослідницьку роботу “Садівництво. Від саду до столу” та композицію “Україна-сад”. В обох номінаціях дівчата здобули ІІІ місце, нагороджені грамотами Міністерства освіти та науки України.

Керівник проекту Стефина Валентина Григорівна отримала сертифікат від НЕНЦ та нагороджена грамотою МОН.

Учасники фестивалю побували у Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка НАН України, де ознайомились з малопоширеними плодово-ягідними культурами. За участі провідних фахівців у галузі садівництва проведена науково-практична конференція дослідницько-виробничої діяльності. Під час фестивалю відбулась трудова акція з посадки плодових дерев та майстер-класи з основ вирощування екологічно чистої суниці в умовах присадибної ділянки та з вегетативного розмноження плодово-ягідних культур.

інформація на офіційнім сайті НЕНЦ https://nenc.gov.ua