Учнівські змагання з міні-футболу

Відповідно до плану спортивних змагань 17 жовтня на шкільному стадіоні Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися змагання з міні-футболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Скала-Подільської громади.  Участь  взяло 4 учнівські команди ЗОШ І-ІІ ступенів.

Результати зустрічей:

Лосяцька ЗОШ І-ІІ ступенів – Турильченський НВК 2:2

Гуштинська ЗОШ І-ІІ ступенів – Турильченський НВК 0:1

Лосяцька ЗОШ І-ІІ ступенів – Гуштинська ЗОШ І-ІІ ступенів 5:0

Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів – Гуштинська ЗОШ І-ІІ ступенів 3:1

Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів – Турильченський НВК 5:1

Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів – Лосяцька ЗОШ І-ІІ ступенів 6:1

Підсумок змагань:

І місце – Скала – Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів (тренер команди Бандура В.І., капітан – Греськів М.);

ІІ місце – Лосяцька ЗОШ І-ІІ ступенів ( тренер команди Шупенюк О.В., капітан – Харатін В.);

ІІІ місце – Турильченський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (тренер команди Ганусяк В.П., капітан –Братковський С.);

ІV місце – Гуштинська ЗОШ І-ІІ ступенів ( тренер команди Слюсарева У.В., капітан – Попович С.)

Судді змагань – вчителі фізичної культури – Бандура В.І., Ганусяк В.П., Федоровський А.В.

Голова МО вчителів фізкультури

Федоровський А.В.