Семінар-практикум вчителів початкових класів

24 жовтня 2019 року на базі Лосяцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів проходив семінар-практикум вчителів початкових класів Скала-Подільської  ОТГ на тему: «Імплементація інноваційних технологій в системі початкової освіти».

Мета заходу : реалізація нових стандартів  в  освітньому процесі  початкової  ланки закладів загальної середньої освіти через призму ігрової та пошукової  діяльності.

Структура семінару:

Музична вітальня «Вінець бажань»  ( педагог-організатор Осадчук М.В, вчитель музики Глюта І.О, вчителі початкових класів)

Ранкова зустріч « У коло запросимо друзів»

( вчитель 4-го класу Борис О.А.)

Фрагменти уроків з використанням ігрових елементів LEGO згідно методик НУШ (вчитель 2-го класу Голуб С.І, вчитель англійської мови Гавриньова О.Т.)

Презентаційна  перерва (педагог-організатор Осадчук М.В, класоводи:

Гундерак О.М.; Голуб С.І.; Чупак Н.Г; Борис О.А.):

-«Портфоліо здобувачів освіти»;

-«Вчительські портфоліо»;

-«Виховні плани класоводів» (за  програмою «Нова українська школа» у поступі до цінностей»).

Виховний захід «У Лосячі  на ярмарку» ( педагог-організатор Осадчук М.В, класоводи: Гундерак О.М.; Голуб С.І.; Чупак Н.Г; Борис О.А., вчитель музики Глюта І.О.)

Підсумок семінару-практикуму: рекомендації щодо практичного застосування інноваційних технологій в системі початкової освіти (голова методоб’єднання вчителів початкових класів Скала-Подільської ОТГ-Сидоренко Н.В.; голова шкільного методоб’єднання Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів Чупак Н.Г; педагоги початкових класів).

Директор Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів

Шупенюк О.В.