Поїздка до Львова

Дата: 01.11.2019 12:37

Вихованці  зразкового аматорського ансамблю танцю «Едельвейс» Скала-Подільського БК, керівник колективу Кульчицька Н.М., 27 жовтня 2019 року побували у мальовничому місті Львів на IX міжнародному конкурсі хореографічних та вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти», де серед 60-ти колективів учасників було представлено 360 хореографічних композицій у чотирьох вікових категоріях.   Хореографічні колективи були представлені із міст Київ, Вінниця, Рівне, Маріуполь, Одесса, Івано-Франківськ, Львів, Кривий Ріг, Польщі, Білорусії, Молдови, Грузії. Серед  такої великої кількості учасників наші діти  мали змогу не лише позмагатися у своїй хореографічній майстерності, а й побачити вміння знаних колективів хореографії.

Фестиваль-конкурс був надзвичайно напруженим і хвилюючим: свої здобутки конкурсанти демонстрували перед найвибагливішим журі і вибагливими критиками-глядачами.

У складній і напруженій боротьбі вихованці  зразкового аматорського ансамблю танцю «Едельвейс» Скала-Подільського БК вибороли два почесних   місця у  своїй віковій категорії, Дипломи ІІI ступеня.

Висловлюємо щиру подяку батькам за фінансування.