Переможці обласного етапу конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН

Дата: 01.11.2019 16:44

30 жовтня в м.Тернополі відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту дослідницьких робіт Малої Академії Наук обласного комунального територіального відділення учнів 6-8 класів, переможців І (районного) етапу. Всього у конкурсі взяли участь 120 юних дослідників. Привітали учасників конкурсу: директор Тернопільського обласного комунального територіального відділення МАН України — Леся Мигайчук; заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації - Ганна Зварич; доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя — Роман Рогатинський та від журі конкурсу кандидат фізико-математичних наук, доцент Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя — Юрій Скоренький.
Учні Скала-Подільської ОТГ здобули:

Диплом І ступеня :
- Прокоп'юк Анастасія, учениця 8 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ст
упенів (науковий керівник Ундерко Оксана Леонтіївна) у номінації “Історичне краєзнавство”.
Диплом ІІ ступеня:
- Мазур Софія, учениця 7 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів (науковий керівник Мулярчук Андрій Петрович) у номінації “Фізика”;
- Осадчук Катерина, учениця 8 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ст
упенів (науковий керівник Мулярчук Андрій Петрович) у номінації “Фізика”;
- Ющишин Діана, учениця 7 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ст
упенів (науковий керівник Мулярчук Андрій Петрович) у номінації “Технічна творчість”.

Вітаємо переможців! Бажаємо творчих, наукових здобутків у подальшій інтелектуальній праці!